| Colour | - |
| Brand | DK Eyewitness Travel |
| Weight | 603 g |
| Colour | - |
| Brand | Berlitz Language |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Rough Guides |
| Weight | 150 g |
| Colour | White |
| Brand | DK |
| Weight | 238 g |
| Colour | Multicolor |
| Brand | DK |
| Weight | 444 g |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 0 g |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 340 g |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 454 g |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |